info@fastbike.sk   00421 918727755

Prečo si kúpiť ebike?

1. Nekonečné možnosti

Základným argumentom prečo ÁNO je množstvo možností, ktoré vám elektrobicykel ponúka a aj zaručí. Môžete na ňom napríklad jazdiť bez asistencie motora a máte z neho síce ťažší, ale klasický bicykel. Lepšie je však jazdiť s asistenciami – s pomocou motora a jazdiť môžete od ťažko tréningového módu až po jazdenie na štýl plážového architekta.

2. Do práce, do prírody...

Chodiť do práce na elektrobicykli skracuje čas strávený v zápchach bez toho, aby ste sa spotili. Ranný pohyb navyše výborne štartuje telo, aby ste v práci podali plný výkon bez zbytočných dopingov ako káva či skladkosti. Alebo víkendový cyklovýlet s rodinou? Kamarátmi? Paráda! Či už ste v partii s vymakanými cyklistami a oni už  na Vás nebudú čakať, alebo so seberovnými v elektropartičke na náročnom výlete.

3. Vyrazte do kopcov

Ak ste sa doteraz vyhýbali horám a kopcom, s elektrobicyklom môžete vidieť to, čo ste doteraz nemohli. Najkrajšie miesta na svete sú predsa hore s magickými pohľadmi smerom dole. Zdolávanie kopcov je niečo, čo vie odradiť aj zdatnejších cyklistov. Dobyť vrchol totiž vie byť pomalá úmorná drina. S elektrobicyklom je to ale o inom. Aj tie najstrmšie kopce budete jazdiť s úsmevom na tvári. Prekrásne výhľady nebudú vašou jedinou odmenou.

4. Predchádzajte obezite

Prognózy hovoria, že do roku 2050 bude 60 % nášho obyvateľstva obéznych. Je preto dôležité udržať si aktívny životný štýl. A elektrobicykel vám môže pomôcť. Ako sa dá schudnúť s bicyklom, ktorý má motor? Elektrobicykel robí cyklistiku jednoduchšou, ale aj tak pedálujete. Inými slovami: je lepšie kúpiť si elektrobicykel, na ktorom budete sedieť každý deň, ako bicykel, ktorý nevyužijete.

5. Vráti vás do hry

Ste kardiak? Máte problémy s klbami alebo máte zdravotné ťažkosti, ktoré vám diktujú, že sa hýbať máte, ale nepreťažovať sa? Práve vy by ste mohli oceniť služby eletrobicykla. Elektrobicykel je vo všeobecnosti výborný spoločník pre rehabilitujúcich, zdravotne postihnutých či ľudí so slabšou kondíciou.

6. Užívajte život na bicykli

Bicykel je vynikajúci spôsob, ako spoznávať krajiny – z elektrobicykla bude váš zážitok oveľa intenzívnejší. Máte možnosť zažiť viac dobrodružstva a viac zážitkov. Vaše fotografie či videá vám budú priatelia ticho závidieť.

7. Rock & Roll v živote

Chýba vám v živote adrenalín? Hračka s menom elektrobicykel je na toto výborný nástroj. Ak sa na ňom naučíte dobre jazdiť a zvládnete techniku jazdy v ťažkých terénoch, dokáže vám vrátiť do života žiadanú športovú zábavu. Zistíte, že ísť hore kopcom rýchlo, ovládnuť s ľahkosťou úzky nevyspytateľný jednostopový trail či dobrovoľne zablúdiť v hore prináša ďalšiu iskru do vášho života. Nenechajte si aj túto možnosť vziať.

Výhody elektrobicykla ešte inak:

  • Menej zaťažuje srdcovo-cievný systém, kolená a kĺby na rozdiel od klasického bicykla
  • Hravo zvládnete kopec či silný protivietor
  • Jazdíte prakticky všade. Aj tam, kde to majú iné vozidlá s motorom zakázané
  • Dopravný prostriedok s motorom, na ktorý nepotrebujete vodičský preukaz
  • Lacnejší a oveľa šetrnejší k životnému prostrediu ako auto
  • Bez potreby zákonnej poistky, či pohonných hmôt
  • Dopravné zápchy budú pre vás minulosťou